ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7175 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Laura Dern bude hrát ve filmu podle knižního bestselleru

0 jsk 26.7.2013

Americká herečka Laura Dern se přidala k hereckému obsazení filmové adaptace knižního bestselleru The Fault in Our Stars (2013) spisovatele Johna Greena. Ztvární v ní matku hlavní hrdinky.

Tou je Hazel (hraje ji Shailene Woodley), jíž ve třinácti letech diagnostikovali rakovinu štítné žlázy ve čtvrtém stádiu a začala se připravovat na smrt. Pak se stal medicínský zázrak a metastázy v plicích se zmenšily. Od té doby Hazel nechodí do školy, nemá přátele a neví, jak vypadá normální život, neboť je hadičkami napojena ke kyslíkové láhvi a užívá silné léky, aby se nádory nerozšiřovaly dál.

Na nenáviděných setkáních podpůrné skupiny pro pacienty s rakovinou však pozná Augusta Waterse (Ansel Elgort), který má styl, smysl pro humor, rakovinu na ústupu a oči jen pro ni. S ním začne objevovat dosud nepoznaný svět lásky na pomezí života a smrti.

Snímek v režii Joshe Boonea se začne natáčet v srpnu v americkém Pittsburghu a do kin bude uveden příští rok. O scénář se postarají Scott Neustadter a Michael H. Weber.