ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4933 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lana Del Rey uvedla nový singl

0 Redakce 15.4.2014

Americká zpěvačka Lana Del Rey se vrací s novou písní. Na letošní rok ohlásila vydání nové studiové desky, dnes světu představuje pilotní singl pojmenovaný West Coast.

Majitelka jednoho z nejkrásnějších ženských hlasů poslední dekády zabodovala koncem roku 2011, kdy vyšel její debutový singl Video Games. Následovala řada dalších hitovek (Born To Die, Blue Jeans, National Anthem, Summertime Sadness) a první deska u velkého labelu nazvaná Born To Die. Alba se do současné doby prodalo přes pět miliónů kusů a Lana je tak poslední léta jednou z nejsledovanějších zpěvaček vůbec.

Letos se Lana Del Rey konečně vrací a slibuje velké množství nové hudby. Vydá totiž novou studiovou desku Ultraviolence, která vznikla v produkci Dana Auerbacha, kytaristy a zpěváka kapely The Black Keys. Pilotním singlem alba je píseň West Coast, která měla včera světovou premiéru a zpěvačka ji zároveň posílá i do rádií po celém světě.

K připravované desce říká: „Album je hotové a je krásné, je tak špatné a přitom nádherné. Je absolutně úžasné, temnější než to první.“

Tagy: