ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18737 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lana del Rey se brání nařčení z alkoholismu

0 Redakce 26.1.2012

Pětadvacetiletá americká vokalistka Lana del Rey řekla, že se už osm let nedotkla alkoholu. Bránila se tak nařčením některých internetových serverů z toho, že s ním má problémy.

V rozhovoru pro britský magazín NME nicméně přiznala, že jako teenagerka měla s pitím trable. „Když jsem byla velmi mladá, drtila mě skutečnost, že moji rodiče a všichni, které mám ráda, jednou zemřou. Já také. Bylo to něco jako filozofická krize. Smiřovala jsem se s naší smrtelností a byla jsem z toho nešťastná. Dostala jsem se tak do různých potíží. Pila jsem opravdu hodně.

Dodejme, že ve Spojených státech je pití alkoholu legální až od jedenadvaceti let.  „Lidé si přejí, aby se mi nedařilo. To je jediný důvod, proč mě sledují. Chtějí vidět, jestli se to už konečně stane.

V rozhovoru také řekla, že se pokoušela nabídnout své písničky k vydání již dříve, ale velké společnosti na ně hleděly s despektem. „Vydavatelé mi tvrdili, že má hudba je divná a psychotická. A najednou, jednoho dne, se všichni rozhodli, že už to tak není. Přesto mě fakt, že jsem považována za popovou zpěvačku, udivuje.

Debutové album Lany del Rey, která se prosadila loni s písničkou Video Games, vyjde v pondělí. Jmenuje se Born To Die.

JŠp