ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13390 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lakeside X na svém třetím albu vsadili na červenou

0 Redakce 21.10.2010

Skladby na třetím albu indie-elektronických Lakeside X s názvem City Of Red Lights jsou plné sexu, hledání a vypouštění démonů. Je temným příběhem z města červených luceren a závěsů, příběhem z mezisvěta mezi životem a smrtí.

Jakoby Frank Miller napsal další díl Vrány a režíroval ho David Lynch.  

„Chtěl jsem ten příběh umístit do filmu noir. Jakoby to bylo zvláštní zlověstné snové představení v divadle nebo v místnosti s rudými závěsy. Možná je to David Lynch, možná comics, možná noir story z mezisvěta mezi životem a smrtí. Spousta zvuků je pozpátku, jako byste se probudili v lucidním snu na psychedelických drogách. Je to trochu upírský kabaret moderního věku. Sarkastický ale ne beznadějný. Pořád je tu to špinavé město za oknem, ale jste smířený s faktem, že vy sami jste součástí té špíny,“ říká o albu frontman Janne Marvannen.

Na mixu alba City Of Red Lights se podílel Paul Kendall, který produkoval a remixoval také alba Depeche Mode, Nitzer Ebb, Erasure nebo třeba Recoil, a masteroval ho Tomáš Sochůrek, známý také z hiphopového světa či jako nehrající člen Skyline.

Křest alba, které vyjde 29. listopadu, proběhne 5. prosince v pražském klubu Phenomen na Smíchově, a to s účastí speciálního hosta, britské zpěvačky Olivie Louvel a Paula Kendalla, který mixoval také většinu skladeb z jejího posledního alba Doll Divider.  

Během křtícího mikulášského večera budou mít návštěvníci mimo jiné možnost si pořídit nové CD za exkluzivní cenu, být u představení nového klipu k singlu Bloodflies, potkat se s jeho protagonistkami, vidět jedinečné vystoupení Olivie Louvel, ale také dostat dárek.

tz