ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5037 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ladytron na druhý pokus

0 Redakce 18.10.2008

Letos na Creamfields se to nepovedlo, čtveřice britských muzikantů Ladytron neměla štěstí na počasí a kvůli dešti nevystopila.

I když  se do  Čech tedy  vrací  po druhé, bude to jejich premiéra v naší zemi a pro nás šance slyšet songy z  letos vydané desky Velocifero.
K singlu Ghosts před časem kapela natočila luxusní videoklip.

Ladytron jsou pravděpodobně poslední kapelou, u které by se dalo očekávat, že na ni narazíme, jak se potuluje po strašidelných barabiznách a opuštěných smetištích Kalifornských High Deserts. Ve videoklipu k jejich novému singlu Ghosts vidíme pochmurnou přírodu, krajinu spálenou horkým sluncem přesně tak, jak sedí této britské formaci. Celý videoklip sleduje dokonale oblečený kvartet v prašném prostředí plném počasím ošuntělých klavírů a rozbitých starých automobilů. Maximálně surrealistické místo obývané přerostlými králíky, kde auta bez řidiče brzdí provoz na dálnici.

 

Tam na poušti, kde jsme videoklip natáčeli jsme zažili pravděpodobně nejlepší období strávené v severní Americe. Předtím jsme tam nikdy nebyli. Byli jsme tam tři dny a bylo to absolutně úžasné. Všechny ty nádherné západy slunce byly ohromující. Všichni z týmu byli profesionálové, všechno natočeno na film, spousta nápadů. Je to zatím náš nejoblíbenější klip".


20.10. Lucerna Music Bar, 21.00h