ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6466 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lady Gaga zrušila koncerty. Musí na operaci

0 jsk 15.2.2013

Americká popová hvězda Lady Gaga zrušila všechny své naplánované koncerty probíhajícího světového turné. Ještě v úterý si myslela, že zánět kloubů způsobí pouze odložení čtyř koncertů, nyní je ale jasné, že její zdravotní trable jsou mnohem těžší. Podle lékařů je nemocný bederní kloub, který vyžaduje operaci.

„Budu potřebovat operaci a následně odpočinek, abych se uzdravila. Proto musím, bohužel, turné zrušit,“ napsala zpěvačka na svou sociální síť LittleMonsters.com.

Již v úterý se Lady Gaga fanouškům omluvila poté, kdy si uvědomila, že nemůže chodit. „Dlouho jsem skrývala zranění z jednoho vystoupení a chronickou bolest, která se během minulého měsíce objevila. Modlila jsem se, aby se to vyléčilo, tajila jsem to před svými zaměstnanci, nechtěla jsem zklamat své úžasné fanoušky. Po včerejším vystoupení nemůžu ale chodit, jsem zničená a smutná. Doufám, že se co nejdříve vyléčím. Miluju vás a je mi to moc líto,“ napsala.

Lady Gaga momentálně pracuje na svém novém albu, kterému dala název Artpop. Jeho premiéra je naplánovaná na první polovinu letošního roku, což se ale může vzhledem k chystané operaci změnit.