ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7538 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lady Gaga natočila nový klip v gay baru

0 jsk 16.8.2013

Americká zpěvačka Lady Gaga zveřejnila lyric video k novému singlu Applause. Byla ho přinucena zveřejnit dříve, než plánovala, protože na veřejnost unikly ukázky skladby. Samotný videoklip, který ještě nebyl zveřejněn, natáčela v losangeleském gay baru a vystupuje v něm množství tanečníků v různých kostýmech.

Píseň Applause je podle jejích slov inspirovaná podporou fanoušků, která jí pomohla nasbírat síly a navzdory zdravotním potížím dokončit turné Born This Way Ball. „Ke konci turné jsem už byla fyzicky na dně,“ vysvětlila. „Každý umělec, který mívá světové turné, vám řekne, že se jeho tělo musí vyrovnat s ohromným množstvím stresu. Já jen nevěděla, co není v pořádku, protože jsem tvrdá a mám vysoký práh bolesti,“ dodala.

Lady Gaga nový singl poprvé naživo předvede na udílení MTV Video Music Awards. Novinka předznamenává album ARTPOP, který se spolu se speciální aplikací dostane na trh 11. listopadu.

Sedmadvacetiletá zpěvačka v souvislosti se singlem Applause nedávno vyvolala polemiku, když prostřednictvím sociální sítě Twitter vyzvala fanoušky, aby si z něj koupili více kopií. Těch, kteří tak učinili, následně zařadila do soutěže, v níž mohli vyhrát zájezd na její koncert v Londýně.

Lady Gaga – Applause:

Tagy: