ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30053 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lady Gaga chce co nejdříve točit

0 Redakce 18.2.2010

Newyorská zpěvačka Lady Gaga, která v úterý večer opanovala předávání prestižních Brit Awards 2010 v Londýně a získala na nich tři prvenství, se co nejdříve chystá do studia. V rozhovoru pro MTV News to řekl její producent RedOne, který s vokalistkou spolupracoval už na několika skladbách. „Už jsme spolu o tom mluvili a dohodli jsme se, že natáčet začneme co nejdříve, pravděpodobně to bude v horizontu několika týdnů,“ prohlásil RedOne.

Lady Gaga zatím o svých dalších záměrech veřejně nehovořila. V tisku se jen objevily dohady o tom, že by se na novém albu chtěla prezentovat i v duetu s Britney Spears. Setkaly se spolu při předávání cen Grammy v Los Angeles, mluvily o případném společném natáčení a na Britney údajně zapůsobilo, že jí její mladší kolegyně přiznala nadšení z její tvorby.

RedOne v rozhovoru pro MTV News také řekl, že tlak na jeho svěřenkyni po vydání několika hitů a úspěších ve výročních hudebních cenách Grammy a Brit Awards bude nesporně enormní. „Určitě to ale zvládneme,“ ubezpečil diváky.

JŠp