ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4293 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ladovská zima…sáně ale ještě nechte doma

0 Lucia Daňková 20.12.2013

 Vánoční koledy a Josef Lada               víkend

Vánoční koledy se budou v neděli 22.12. a v pondělí 23.12. zpívat na nové scéně ND. Tradiční setkání s vánoční atmosférou, kterou navodí výstava betlémů v překrásném prostoru barokních stájí je připraveno v Toulcově dvoře Betlémy jsou vyrobeny z různých materiálů – perník, dřevo, papír, korálky, šustí … Autory jsou dospělí tvůrci i děti. Letos nově obohaceno o předvádění řemesel členy Klubu lidové tvorby. Otevřeno každý den od 13:00 do 17:00.

V Muzeu na Kampě je už několik dní otevřen výstava Josefa Lady. Na neděli 22.12. je tady navíc připraveno čtení pohádek s Klárou Cibulkovou . Děti pak můžete vzít i na Vánoční školku Michala Nesvadby do Písecké brány na 13hodinu.

Vánoční koleda v divadle                     víkend

Vánoční koledu – výpravný příběh na motivy proslulé povídky Charlese Dickense, která představuje neopakovatelný zážitek na pomezí divadla, koncertu a muzikálu, nabízí tento víkend nová scéna Studia DVA na Václavském náměstí. Nechte se unést atmosférou a mystikou vánočního Londýna první poloviny 19. století. Stanete se svědky přeměny, vykoupení a nápravy mrzoutského nelidy a lakoty Scrooge v jedinečném podání Karla Rodena. (So a Ne 15h a 17:30h)

Betlémské světlo a narozeniny v ZOO                         víkend

Od soboty 21.prosince  až do 26.prosince bude v pražské ZOO k dispozici Betlémské světlo. Zavítat sem můžete v průběhu celého dne a navíc slavit první narozeniny gorilího samečka Nuru. Program je na www.zoopraha.cz Nedělní slavnost startuje v 10h.

 Rychlé šípy slaví v Praze                                           do 2.ledna 2014

V podkroví Kafkova domu je otevřena výstava k 75.výročí rychlých šípů. K vidění více než stovka obrazů, kreseb a ilustrací s tématikou legendárního chlapeckého klubu. Navíc si můžete prohlédnout i sedmdesát pět různých modelů hlavolamu ježek v kleci, Výstava je přístupná denně od 10 do 18 hodin (na Štědrý den do 15 hodin) a potrvá do 2. ledna 2014.   Vstupné pro dospělé je 75 Kč, pro děti a mládež od 10 do 18 let 45 Kč, děti do 10 let mají vstup zdarma.

 Holešovický filmový advent                               do  25.prosince

Kino Bio Oko pořádá další ročník filmové přehlídky Holešovický filmový advent. Letošní adventní přehlídka začala na začátku prosince a ještě do středy 25.prosince. Součástí filmového adventu je Oko naslepo, Filmjukebox či speciální vánoční program zdarma pro děti na Štedrý den. Tento víkend si můžete připomenoust snímek Big Lebowski nebo novinku Vlhká místa.

Boutique Market                          sobota 21.12.2013

Nakupujete v zásadě na poslední chvíli? Možná vás letos zachrání výběrový trh Boutique Market, který proběhne v sobotu 21.prosince v Pražské tržnici v Holešovicících od 10 – 21h. Vytápěná, jindy opuštěná hala číslo 7 v Pražské tržnici se zaplní výběrem toho nejlepšího zboží a předvánoční atmosférou. Boutique Market je koncipován jako příjemná alternativa k vánočním nákupům pro celou rodinu.

Tagy: , ,