ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5731 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kytarista Rammstein se hlásí jako člen Emigrate

0 Redakce 20.11.2014

Německá kapela Rammstein v současné době nemá mnoho aktivit, proto se jednotliví členové opět vrhli na sólové projekty. Vedle zpěváka Tilla Lindemanna, který píše básnické sbírky, je tím nejaktivnějším kytarista Richard Z. Kruspe. Přichází nyní s již druhou deskou svého projektu Emigrate.

Tato kapela aktuálně sídlí v New Yorku, kde Kruspe velkou část roku bydlí. Kromě něho v ní funguje například i Mikko Sirén, který je známý jako bubeník finské skupiny Apocalyptica. Emigrate existují již od roku 2005, debutové album, které se setkalo s velmi slušným ohlasem a chválou odborné kritiky, vydali v roce 2007. O rok později si kapela dala pauzu a opět se všichni zúčastnění vrátili do svých domovských projektů.

V roce 2011 se opět všichni členové sešli a začali pracovat na nové desce. Ta nyní vychází pod názvem Silent So Long. Přináší celkem jedenáct písní, které svým zvukem částečně vycházejí z produkce kapely Rammstein, ale v mnoha případech jde o čistě rockové až metalové skladby. Tomu také odpovídají hvězdí hosté alba, které si kapela Emigrate do studia pozvala. Na desce je písnička kapely s Marilynem Mansonem, Lemmym z  Motörhead, Jonathanem Davisem z Korn nebo s kanadskou elektronickou hudebnicí Peaches.

Tagy: