ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 24295 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kup knihu k Ježíšku. Startuje kampaň na podporu knižního trhu

0 jsk 19.11.2020

Moravská zemská knihovna (MZK) se spojila s dalšími institucemi a opět přichází s kampaní na podporu knižního trhu, tentokrát ve vánočním kabátě – Kup knihu k Ježíšku!

Kampaň Kup knihu k Ježíšku je zaměřena na blížící se Vánoce a snaží se motivovat širokou veřejnost k nákupu knih jako dárku, ideálně přes e-shopy nakladatelů. Každý tak může udělat radost dvakrát, svým blízkým i lidem, jejichž živobytí je na knižním trhu závislé.

V rámci kampaně se MZK obrací na veřejnost s otázkou: Jakou knihu byste si letos přáli k Vánocům? Poraďte svým blízkým, jaká knížka by vám pod stromečkem udělala radost. Inspirujte a dejte tak tip i široké veřejnosti. Sdílejte své přání na sociálních sítích a připojte se k výzvě použitím hashtagu #kupknihukjezisku.

Součástí kampaně je i řada aktivit. Již ve čtvrtek 19. listopadu od 19 hodin se uskuteční první z plánovaných pěti streamovaných večerů na facebookovém profilu Moravské zemské knihovny, plných předvánoční atmosféry a povídání o knížkách s moderátorkou Adélou Elbel a českými autory. Jejím prvním hostem bude již zítra Arnošt Goldflam.