ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7658 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kukokli zve na kulturu, do kostela a ke klidu

0 jsk 21.7.2022

Návštěvníky všech generací od 22. do 24. července přivítá Kukokli 2022 (kultura, kostel, klid). Pátý ročník multižánrového festivalu opět oživí chátrající barokní kostel v Horním Vítkově u Liberce. Festival se snaží zpřístupnit inspirativní prostor společným zážitkům, zachránit zapomenutý kostel a podpořit jeho opravu.

„Program je sestaven z kapel a interpretů, kteří nás baví, a to jak svou tvorbou, tak osobně, a kteří souzní s nevšední atmosférou kostela a okolí. Koncerty doplňují divadelní představení, pro která máme připravenou divadelní scéně v beduínském stanu. Doprovodný program si návštěvníci užijí v teepee nebo na louce. Zážitky návštěvníků jsou obohaceny kontaktem s přírodou a možností psychického odreagování od každodenních starostí. Příjemný čas mohou na našem festivalu prožít i celé rodiny, pro děti chystáme divadelní představení Malá mořská pohádka,“ zvou zakladatelky akce Johana Urbanová a Miriam Macnerová Vilímová.

Během dvoudenního festivalu zahrají a zazpívají Amelie Siba, Circus Problem, Bratři, polští Fifidroki, slovenští 52 Hertz Whale, Tygroo, Koně a prase, SchizzleOrchestra, DJ Swing Garden, Opatův modul, Magdaléna Ochotná a další. Divadelní část zahájí Dinopera, diváky dále čeká představení studentů DAMU Na Políčku či improvizační představení dua Metoděj a Dozer.

(foto: Kuba Zeman)

Tagy: