ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13726 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kuko z Horkýže slíže nazpíval hymnu a představí svůj projekt

0 Redakce 2.11.2010

V pátek odstartovala na Slovensku na TV Joj reality show nazvaná Farmár hľadá ženu a její ústřední píseň se mezitím stačila stát hitem na YouTube. Není to ovšem žádné velké překvapení. Autory „veselé ulítlé dechovky“ jsou totiž Peter „Kuko“ Hrivňák, zpěvák a baskytarista skupiny Horkýže slíže, a Peter „Sanchez“ Saniga.

Bláznivou „farmár-dance-balkán-disko“ pecku si bude možné za pár dnů zakoupit i na albu. Pod vlivem prvního úspěchu vzniklo v dílně uvedené autorské dvojice posléze několik dalších písniček. Ona je vydá na CD pod jménem Kuko Sanchez.

„Zvažovali jsme, jestli vydáme písničku Farmár jako singl, nebo k ní přidáme ještě pár dalších skladeb. Rozhodli jsme se pro druhou variantu,“ vysvětluje směřování úvah Kuko.

Nahrávalo se od půlky října ve studiu Exponent v Hlohovci a album, které se jmenuje Strana A, bude kromě hitu Farmár hľadá ženu obsahovat ještě dalších pět písniček. Vedle Kuka na něm bude možné registrovat i hlasy dalších populárních slovenských zpěváků Jána Kurice (Vidiek), Petera Cmorika či Olgy Záblacké.

JŠp