ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18895 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kryštof vyrazí v pátek na turné

0 Redakce 18.2.2010

Ostravská kapela Kryštof dokončila své soustředění ve Frýdku-Místku, kde se chystala na své již třetí turné po halách. Na tamním zimním stadionu poprvé vyrostla obří scéna určená  pro nadcházející T-Music Kryštof tour 2010.

Pódium, na kterém se bude sedm členů kapely při nadcházejících vystoupeních pohybovat, lze přirovnat k divadelní točně. Skupina slibuje velkolepý hudební, světelný i jevištní zážitek. „Součástí koncertní scény  bude například i velká panoramatická projekce přes celou šířku jeviště,“ tvrdí zpěvák Richard Krajčo.

Právě Jeviště je název jejich nové, v pořadí páté, řadové desky, která vyšla nejprve digitálně a posléze i ve fyzické podobě letos v lednu. Lisovaná podoba se po dvou dnech stala nejprodávanější deskou v Česku. Na turné kapela zároveň oslaví patnáct let své existence.

Turné má tři zastávky: 19. února v Praze v Tesla Aréně, 23. února na brněnském Výstavišti a  26. února v ČEZ Aréně v Ostravě. Jako předskokan vystoupí na všech třech koncertech písničkář Xindl X.

Začátky koncertů jsou naplánovány na osmou hodinu večerní, haly se otevřou již  o dvě hodiny dříve. Kapela slibuje neopakovatelnou podívanou, protože jakmile turné skončí, kulisy, pódium, světla a další propriety z něho už nikdy nepoužije.

JŠp