ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10387 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kryštof vyprodal polovinu halového turné za den

0 Redakce 17.2.2015

Pouhý den stačil, aby fanoušci Kryštof zakoupili polovinu z kapacity vstupenek na Srdcebeat Tour 2015. Halové turné po pěti městech přitom začne až v říjnu. Premiéru si v rádiích také již odbyl singl Srdcebeat a od pondělí 16. února si jej zájemci mohou poslechnout ve streamovacích službách Deezer a Spotify.

„Opravdu jsme nečekali, že za půl dne prodáme pět tisíc lístků do pražské O2 arény,“ přiznal na Facebooku kapely zpěvák Richard Krajčo. Celková bilance za prvních 24 hodin od zahájení předprodeje je18 tisíc prodaných vstupenek a rezervací na pětici koncertů. Je pravděpodobné, že turné bude zřejmě vyprodané, stejně jako předchozí šňůra k albu Inzerát či série festivalových Kryštof Kempů.

Srdcebeat Tour začne 20. října v ostravské ČEZ Areně, o tři dny později Kryštof zavítá do brněnské haly Rondo. V Praze se představí 27. října v O2 areně, poslední říjnový den se jeho vystoupení dočká liberecká Home Credit Arena. Srdcebeat Tour vyvrcholí 3. listopadu v pardubické Tipsport Areně. Vstupenky jsou k dostání za 490 Kč ke stání a za 590 Kč k sezení.