ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30395 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kryštof vydají Inzerát jako singl a pak i jako desku

0 Petr Hašek 7.8.2012

Skladba Inzerát, je pilotní pro nové album ostravské kapely Kryštof. Nové album by se na trhu mělo objevit v polovině letošního října.

Symbolismus tedy skupinu Kryštof neopouští a poté, co producenta našla přes inzerát, věří, že je to dobrá volba i pro celé album.

Deska vznikala pod producentským dohledem Yarona Fuchse, který spolupracoval například s Bobem Dylanem, Herbiem Hancockem, Aniie Lennox či Mobym. Nahrávala se začátkem května ve studio Sono, míchala a masterovala se v New Yorku. Mastering si vzal na starost Ted Jensen, u kterého by bylo zbytečné vyjmenovávat všechny tituly, které má na pažbě. Namátkou uveďme Coldplay, Muse, Green Day, Goldfrapp nebo Norah Jones.

K písničce Inzerát už vznikl klip, ve kterém si kromě kapely zahrála i Linda Rybová. Režisér Radek Karko z Lip Production umístil děj do bývalého vojenského areálu v Milovicích, který skvěle dokresluje atmosféru videa, v němž nic není nemožné. Chodit pak Richard Krajčo může po stěnách, viset ze stropu, obývat pokoje prorostlé stromy a hledat to, co možná dávno ztratil.

Nevídaná podívaná jen umocňuje podmanivý nový hit tradičně invenční populární kapely, která ani tentokrát nezůstala stát na místě…

tz