ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6116 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kryštof v Anglii představil koncertní verzi Srdcebeatu

0 Redakce 1.4.2015

Kapela Kryštof zavítala na Britské ostrovy, kde 28. a 29. března odehrála dvě vystoupení pro stovky krajanů v Londýně a Manchesteru. Do koncertního setu zařadila aktuální singl Srdcebeat, který předznamenává stejnojmenné červnové album a podzimní halové turné. To je již z velké části vyprodané.

Do Londýna se Kryštof vrátil po osmi letech. Koncert v klubu 229 The Venue si užilo na 600 fanoušků. „Přišli se bavit a vytvořili skvělou atmosféru. A podupávala si britská ochranka pod pódiem, tak se to snad líbilo i jim, i když nerozuměli textům,“ říká zpěvák Richard Krajčo.

Koncert v manchesterském CS Clubu byl menší, ale o to divočejší. „Na začátku nás trochu rozhodila technická závada na aparatuře, kdy to vypadalo, že budeme muset hrát akusticky, ale pak se to rozjelo. Proto jsme mohli překřtít Manchester na Punkchester,“ podotýká Krajčo.

Na obou koncertech Kryštof zahrál nový singl Srdcebeat, který už je v desítce nejhranějších tuzemských hitů. „Při premiéře klipu v Ostravě jsme ho hráli akusticky, teď to bylo poprvé naplno a lidi se bavili, takže to byla dobrá zkouška na halové turné,“ uvedl zpěvák s tím, že kapela se na britské ostrovy zřejmě vrátí příští rok na podzim.

Kryštof Srdcebeat Tour začne 20. října v Ostravě. 23. a 24. října Kryštof zavítá do Brna. V Praze se kapela představí 27. října v O2 Areně, poslední říjnový den se dočká Liberec. Srdcebeat Tour vyvrcholí 3. listopadu v Pardubicích. Vstupenky jsou k dostání za 490 Kč ke stání a za 590 Kč k sezení. Předprodej zajištuje Ticketstream s výjimkou Prahy, kde si fanoušci musí koupit lístky v síti Ticketportal, v Liberci pak mohou využít navíc Ticketpro.