ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12532 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kryštof představili společný klip s Tomášem Klusem

1 jsk 11.9.2013

Kapela Kryštof prožívá asi nejúspěšnější období své dosavadní hudební kariéry. Její poslední deska Inzerát se již téměř rok drží mezi nejprodávanějšími tuzemskými tituly, v rámci letních festivalů skupina patřila v drtivé většině mezi headlinery a v současné době okupuje rádiový éter již v pořadí čtvrtý úspěšný singl z posledního alba.

Řeč je o písni Cesta, ve které hostuje Zlatý Slavík Tomáš Klus. Zmiňovaný song má už i svůj oficiální klip, který je hned z několika důvodů výjimečný. O režii se totiž postaral sám Richard Krajčo, a to ve spolupráci s Radkem Karkem. „Jde v něm o střetnutí mezi klukama, co si brnkají u karavanu, a slavným zpěvákem z televize. Vychází to z textu o tom, že někdo je lůzr a někdo už má slávu ve svých rukou,” vysvětluje Krajčo námět klipu.

Klip, ve kterém frontman kapely Richard Krajčo hraje s ostatními v mrazu, zatímco z rozsvícených televizních obrazovek zpívá Tomáš Klus, doplňují i záběry z chystaného snímku Křídla vánoc, který bude mít premiéru 14. listopadu a podle Krajča to bude film o splněných přáních.

Kapela vyslyšela přání svých fandů a svoje úspěšné album Inzerát se rozhodla vydat ve speciální edici i na vinylu. Navíc se Kryštof již zhruba za měsíc vydají i na velké turné po českých klubech a kulturních domech. První z devatenácti potvrzených zastávek se uskuteční 11. října ve Strakonicích, ta aktuálně poslední pak 23. listopadu v Kutné Hoře. Je třeba podotknout, že několik koncertů této šňůry je již beznadějně vyprodáno, proto kapela doporučuje fanouškům s koupí lístků neotálet…

Kryštof ft. Tomáš Klus – Cesta: