ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5013 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kryštof odstartuje další sérii Kempů

0 jsk 11.7.2016

Skupina Kryštof se po dvou letech vrací do amfiteátrů se sérií svých open-air festivalů. Sedm Kryštof Kempů, beznadějně vyprodaných záhy po zahájení předprodejů, se ponese v pirátském stylu. Začne se o víkendu v Mikulově a vše skončí poslední srpnový víkend v plzeňském Lochotíně.

„Věříme, že se s námi fanoušci budou bavit stejně dobře jako před dvěma lety. Lístky na Kempy skoupili během jednoho dne, takže se asi těší, stejně jako my,“ říká zpěvák skupiny Richard Krajčo.

Část výtěžku z letošních Kryštof Kempů půjde na charitu. „Z každého lístku věnujeme deset korun a podpoříme nějakou místní organizaci, například dětský domov, stacionář a podobně. Navíc jeden z našich partnerů tuto sumu zdvojnásobí. Komu přesně peníze půjdou rozhodnou v hlasování na Facebooku naši fanoušci,“ vysvětluje Krajčo.

Hlavním dnem Kryštof Kempů je sobota, kdy se na hlavním pódiu vystřídají Voxel za doprovodu dvojice Light & Love, dále Jelen, Michal Hrůza, Ivan Mládek s Banjo Bandem a program uzavře speciální elektricko-akustický set kapely Kryštof.

Kryštof Kempy 2016
9. 7. amfiteátr Mikulov
16. 7. amfiteátr Náměšť na Hané
23. 7. amfiteátr Hukvaldy
30. 7. amfiteátr Svojšice u Přelouče
6. 8. amfiteátr Konopiště
20. 8. amfiteátr Loket
27. 8. amfiteátr Plzeň – Lochotín

Tagy: