ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11826 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kryštof Michal odešel ze Support Lesbiens

0 Petr Hašek 12.12.2012

Dosavadní zpěvák pražské skupiny Support Lesbiens Kryštof Michal potvrdil, že odchází ze sestavy Support Lesbiens. O jeho odchodu spolu s dalšími třemi členy současné sestavy se spekulovalo již několik týdnů.

„Je mi to velice líto, ale kapela Support Lesbiens tak jak ji znáte, končí! Poslední koncerty se uskuteční v rámci právě probíhajícího turné v lednu až březnu roku 2013,“ napsal Michal.

„Po dvaceti letech jsem se rozhodl ze Support Lesbiens odejít, uvést tím na pravou míru všechny dosavadní spekulace a jít dál jinou cestou. Stejně jako já takto učinili i tři ze čtyř zbývajících členů kapely, René Rypar, Zbyněk Raušer a Jan Daliba. Společně jsme se rozhodli pokračovat dál a založit kapelu novou,“ dodal.

Upřesnil také, že nová kapela se bude jmenovat Portless a její představení proběhne již 13. prosince v 11 hodin v pražském Hard Rock Café.

„Seznámíme Vás s aktuální činností kapely, s jejími plány na příští rok, představíme nový web a sociální sítě, potažmo nový vizuál kapely. V neposlední řadě představíme nový management a budeme připraveni odpovídat na vaše dotazy,“ vysvětlil Michal.

JŠp