ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30763 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Krizoví Papa Roach živě v Praze

0 Redakce 23.4.2009

Americká kapela  Papa Roach boduje v hitparádách s novou deskou Metamorphosis. Tu začátkem června přiveze i českým fanouškům.

Hned po vydání (24.3.2009) se album  probojovalo na osmou pozici žebříčku Billboard Top 200 a v prvním týdnu se prodalo 44 456 kopií této nahrávky, což je i navzdory ekonomické krizi 18% nárůst oproti minulému albu The Paramour Sessions. První oficiální singl z nového alba nazvaný Lifeline se dostal  na čtvrtou  příčku  alternativního žebříčku a na zlatou  pozici oficiální rockové hitparády.

Jak říká zpěvák Jacoby Shaddix, k této skladbě jej inspirovala ekonomická krize: „Když jsme před rokem psali materiál pro tuto desku, celá kapela si plně uvědomovala, s jak vážnými problémy se naše hospodářství potýká. Viděli jsme to přímo před sebou v mém rodném městě Sacramento. Domy kolem nás šly do exekuce jeden po druhém s tím, jak se lidé ocitali na mizině,“ říká Shaddix. „I další písničky na nové desce, jako třeba Change or Die, Had Enough a March Out Of The Darkness se dotýkají osobních bojů, kterými lidé v těchto složitých časech procházejí.
 
Papa Roach jsou nyní na evropském turné, které čítá 47 zastávek, poté je od července čeká řada koncertů po boku kapely Nickelback. V Praze se zastaví 7.června 2009

LD


7.6.2009 – Praha, klub ROXY 20.00