ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9000 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kravitz chce slovenské noviny, jogurt a láhev whisky!

0 Redakce 18.5.2009

Za měsíc se na Slovensko vrátí americký zpěvák Lenny Kravitz. 17. června zahraje  v Košicích.Pořadatelé měsíc před koncertem oznámili, co všechno potřebuje držitel několika cen Grammy ke koncertnímu komfortu. Lenny Kravitz totiž netrvá na luxusu v šatně, potrpí si ale na bezpečnost. Kolem pódia budou stát detektory kouře nebo připravená kyslíková maska. V zákulisí mu tak stačí pohodlná pohovka, vysoké křeslo, zrcadlo či papírové kapesníky.

"Požadavky Lennyho Kravitze jsou úplně stejné jako loni, ani jedna z nich podle nás nepatří do kategorie nesplnitelných či přehnaných," uvedli pořadatelé.  Kromě zařízení musí organizátoři pro přípravu pódia a hladký průběh koncertu zajistit skoro 50 pomocných sil.
Kravitz chce mít v šatnách za pódiem připravené jídlo a nápoje. K občerstvení budou například vajíčka, palačinky, pečivo nebo jogurty. Nesmí chybět láhev Jacka Danielse. Rád by si dal i nějakou místní slovenskou specialitu. A ke čtení jedny slovenské a jedny americké noviny.
    
Košické Kravitzovo vystoupení je součástí jeho evropského turné pod názvem LLR 20(09) k zatím poslední desce  It Is Time For A Love Revolution. Z Košic se pak Kravitz přesune do Brna, kde zahraje 19. června.

LD