ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5610 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Krásný ztráty Live začnou v pátek, Michal Prokop oslaví narozeniny

0 jsk 9.8.2021

Brány dvoudenního hudebního festivalu Krásný ztráty Live se už popáté otevřou v pátek 13. srpna v již tradiční lokaci statku ve Všeticích na Benešovsku. Přehlídka, jejímž hudebním garantem je Michal Prokop, láká nejen na bohatý program, který osloví posluchače napříč hudebním spektrem od blues přes klasický rock až po nejrůznější alternativní směry, ale také na vysoce nadstandardní návštěvnický komfort, a to včetně možnosti ubytování v luxusních stanech.

Michal Prokop bude hvězdou prvního dne. Ne náhodou, oslaví pětasedmdesáté narozeniny. Představí i písně z letos vydaného alba Mohlo by to bejt nebe…. Deska bude přímo ve Všeticích také pokřtěna, jejím kmotrem bude autor několika textů jeho písní Jan Burian. Ten také téhož dne odehraje na Krásných ztrátách Live svůj koncert. Páteční program doplní kapely Sunflower Caravan, Minus 123 minut, Krausberry a Laura a její tygři.

Hlavní hvězdou sobotního programu bude Pražský výběr, jenž ve Všeticích odehraje jeden z nemnoha koncertů letošního roku. Sekundovat mu budou Colorful People, Roman Dragoun And His Angels, Kateřina Marie Tichá, americký bluesman Rene Trossman a kapely Lili Marlene a Terne čhave.

(foto: Ivan Prokop)