ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9366 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Krásný ztráty Live poosmé

0 jsk 6.12.2023

Osmý ročník festivalu Krásný ztráty Live se uskuteční 9. a 10. srpna příštího roku na již tradičním místě, na statku ve středočeských Všeticích u Benešova. Patronem a hudebním garantem zůstává zakladatel akce, česká rocková legenda Michal Prokop.

Pořadatelé právě nyní spouští prodej pěti set vstupenek z výhodné první vlny za stejnou cenu jako loňská první vlna.

Letos v srpnu potěšily zaplněné hlediště Krásných ztrát Live koncertní bloky takových legend, jako jsou Vlasta Redl, Luboš Pospíšil, Precedens nebo Ivan Mládek. Nechyběly ale ani výrazné tváře mladší generace jako Monkey Business, zpěvák a producent 7krát3, zpěvačka Katarzia, hiphopová kapela Prago Union nebo rocková Gaia Mesiah.

Patronem festivalu zůstává Michal Prokop (na snímku). Je prakticky vyloučeno, aby do Všetic přijel pouze „garantovat“ a nezahrál se svými kapelami, tedy s Framusem Five a komornějším Triem. Pořadatelé zveřejňují i několik dalších programových bodů. Nebude chybět žhavá a okouzlující šansonová hvězda Rozálie Havelková, kultovní alternativně-elektronická kapela Midi Lidi nebo Objev roku podle ankety Žebřík a Evropy 2, kapela The Silver Spoons. K domácím rockovým legendám, jež ve Všeticích v roce 2024 vystoupí, patří Sto zvířat, které letos postihla ztráta úmrtím zpěváka Jana Kaliny, ale kapela pokračuje dál, anebo pubrockový Echt! v čele s kytaristou a saxofonistou Karlem Malíkem.

Nebude samozřejmě chybět ani „festival na festivalu“ Všetická jízda, který soustavně představuje špičkové představitele alternativní klubové scény.