ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5746 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Královnou a králem parketu jsou Darija Pavlovičová a Dominik Vodička

0 jsk 18.12.2023

V desátém finálovém večeru letošního ročníku taneční soutěže StarDance o vítězství usilovaly tři dvojice, Vavřinec Hradilek s Kateřinou Bartuňek Hrstkovou, Eva Adamczyková s Jakubem Mazůchem a Darija Pavlovičová s Dominikem Vodičkou. Posledně jmenovaný pár si odnesl křišťálový diamant na skleněném podstavci.

Celosvětově úspěšný pořad britské veřejnoprávní BBC vysílá Česká televize od roku 2006 a v uplynulých jedenácti ročnících uspělo devět hereček či herců a dva sportovci. Všech deset přímých přenosů dvanácté řady StarDance nabídl v hlavním vysílacím čase program ČT1.

„Pořad StarDance svým přesahem na ČT rozhodně patří. I letos nabídl mimořádně vysokou úroveň televizní zábavy, podpořil jedním večerem Centrum Paraple, a rekordní sledovanost, nejvyšší od druhého ročníku v roce 2007 potvrzuje, že si diváci StarDance na obrazovkách České televize oblíbili. A tak si, doufám, oprávněně myslím, že uvítají to, že třináctou řadu uvedeme už na podzim příštího roku,“ říká generální ředitel České televize Jan Souček.

Účastníky dvanácté řady StarDance poprvé představila Česká televize koncem dubna (24. dubna). Od poloviny července se pak páry začaly připravovat ve zkušebnách. Přímé přenosy sledovali diváci od druhé říjnové soboty (14. října). 

(foto: Mikuláš Křepelka)

Tagy: