ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7418 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kontrafakt chystá největší show v O2 areně

0 jsk 15.12.2022

Slovenská hiphopová skupina Kontrafakt rozjíždí novou éru. Trio Ego, Rytmus, Anys připravilo největší hudební show, jakou kdy pražská O2 arena viděla, a slibuje neopakovatelný hudební a vizuální zážitek, který bude nejen pro fanoušky tohoto žánru.

Po delší odmlce totiž přichystali show nebývalých rozměrů s rozpočtem pohybujícím se v osmiciferných číslech.

Scéna nevídaných rozměrů zasahující do poloviny haly a až k samotnému stropu – na hraně rozměrových možností O2 arény. LED stěna o velikosti osmipatrového paneláku. Mnohatunové objekty o velikosti rodinných domů pohybující se nad diváky. Množství pyrotechniky, které v pražské O2 areně ještě nebylo. Sofistikované technologie, jaké nejsou na koncertech běžně k vidění. To vše chystá Kontrafakt ve spolupráci s Mafia Records na své obří show, která se uskuteční 23. září 2023 v pražské O2 areně.

Monumentální scénu připravuje jeden z dvaceti nejuznávanějších světových designérů Martin Hruška, který je proslulý gigantickými scénami a je vždy garancí dechberoucího zážitku. V Česku jeho díla mohou diváci znát například z show Leoše Mareše nebo Queen Relived.

Tagy: