ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13789 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Koncerty Arakainu a Dymytry budou i na podzim

0 jsk 23.6.2014

Společné jarní turné metalových kapel Arakain (na snímku) a Dymytry předčilo očekávání. Strhla se lavina pozitivních ohlasů a hlavně žádostí o pokračování, a to jak od fanoušků, tak i pořadatelů. Výsledkem je prodloužení akce i do druhé poloviny roku. Druhou porci Arakain Dymytry Tour 2014 kapely naservírují v období od 17. října do 20. prosince. Půjde o 21 koncertů.

„Volba společného turné s Dymytry se ukázala jako správně načasovaná a ověřila stoupající pozornost, kterou si Dymytry vybudovali. Bylo určitě mnoho fanoušků, kteří navštívili i více koncertů v turné a většina komentářů se nesla v duchu, že něco takového u nás ještě neviděli. To nahrává tomu, že na podzim budeme s Dymytry pokračovat na společném turné, protože jsou lokality, kam jsme se nedostali a kde je toto naše spojení žádáno,“ hodnotí jarní společné turné kytarista Arakainu Jiří Urban.

Stran playlistu se dostanou ke slovu i fanoušci. Ti si totiž skladby, které následně na turné zazní, sami vyberou. Již brzy bude spuštěna anketa, kde bude možné zvolit podzimní playlist obou kapel.

Tagged with: ,

Komentáře