ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8319 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Koncert pro budoucnost završí oslavy 17. listopadu

0 jsk 10.11.2023

Koncert pro budoucnost je občanské setkání a tradiční vrchol oslav sametové revoluce, které každá rok otevírá diskuzi o klíčových otázkách současnosti i společné budoucnosti.

Letos poosmé se na pódiu na Václavském náměstí v Praze 17. listopadu od 16.30 do 22 hodin vystřídají desítky umělců i zástupců občanské společnosti, aby uctily a oslavily demokratické hodnoty.

V rámci hudebního programu vystoupí Bára Poláková, Aneta Langerová, Vladimir 518 feat. Sifon, Igor Orozovič, kapely Pilot, Buty či Dunaj. Ústředním tématem letošního ročníku, které ve svých příspěvcích okomentují téměř dvě desítky osobností, je vzájemný vztah mezi přírodou, člověkem a stroji.

Mezi potvrzenými řečníky jsou například herec Jan Cina, kněz Tomáš Halík, zápasník Jiří Procházka, architektka Eva Jiřičná, odbornice na oblast Blízkého východu Irena Kalhousová a spoluzakladatel Občanského fóra Ivan Gabal. Moderátory Koncertu pro budoucnost jsou novinář Jindřich Šídlo, který provázel i předchozími ročníky, a herečka Tereza Dočkalová.