where can i get ivermectin in the uk ivermectine et poux ivermectina calox dosis para niños how to get ivermectin in uk does ivermectin kill mite eggs quanox gotas para que es dosis de ivermectina en adultos en pastillas ivermectina para la sarna en humanos
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 31400 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Koncert Pocta Karlu Gottovi proběhne v prosince v O2 areně

0 jsk 13.2.2020

V rámci vzpomínkového koncertu Pocta Karlu Gottovi zazní nejznámější a nejúspěšnější písně našeho zpěváka, a to za doprovodu Bandu Pavla Větrovce. Koncert se uskuteční 15. prosince od 19 hodin v největší české hale.

„Manžel si ještě za svého života uvědomoval, že koncert na jeho památku by pro jeho příznivce měl být uspořádán. Chtěl, aby organizátorem koncertu byla agentura Karel Gott Agency a sdělil svému nejbližšímu teamu i velmi konkrétní představu podoby koncertu. Budeme se snažit jeho přání naplnit,“ říká Ivana Gottová.

V rámci koncertu bude předán šek, který převezme přední český onkolog, prof. MUDr. Marek Trněný, CSc. Finance budou použity na podporu výzkumu v oblasti lymfomu a leukémie prováděného na I. interní klinice 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze na Karlově náměstí.

Tagged with: ,

Komentáře