ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29554 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Koncert Nicki Minaj na Slovensku zrušili

0 jsk 25.2.2019

Páteční koncert americké raperky Nicki Minaj a její hosta Juicea WRLD museli v Bratislavě zrušit. Organizátoři viní zpěvaččin management. Koncert v rámci světového turné The Nicki WRLD Tour měl na Zimním stadionu Ondřeje Nepely původně začít po 19. hodině, kdy měl jako předskokan vystoupit slovenský raper Majk Spirit. Agentura XL promotion, která akci organizovala, později oznámila, že začátek koncertu se přesouvá na 21 hodin.

Jako důvod uvedla pozdní příjezd kamionů s technikou a štábem z Mnichova, kde se ve čtvrtek konal úvodní koncert turné. Fanoušci pak dlouho čekali, pódium před jejich zraky teprve vznikalo. Před půlnocí ale přišla na pódium Nicki Minaj a oznámila, že koncert nebude, protože hala neodpovídá technickým požadavkům její show.

„Show Nicki Minaj byla zrušena ze strany umělce. Agentura XL promotion za téměř dvacet let své existence nezrušila ani jeden koncert. Zimní stadion Ondřeje Nepely splňuje všechny technické standardy a agentura XL promotion dodržela všechny podmínky zaslané produkcí Nicki Minaj. Koncert se neuskutečnil výlučně kvůli neprofesionalitě týmu Nicki Minaj. Uspořádali jsme řadu velkých světových produkcí, například Rammstein, Depeche Mode, Erose Ramazzottiho, Lennyho Kravitze, OneRepublic a jiné. Zimní stadion Ondreje Nepely splňuje všechny podmínky k uskutečnění takového typu koncertu. Vstupenky budou propláceny v plné výši. Informace o postupu vám sdělíme brzy. Děkujeme za pochopení,“ napsali organizátoři.

Tagy: