ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15398 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Koncert i světové turné Callas 100 se přesouvá na podzim 2024

0 jsk 26.10.2023

Slavnostní koncert ke stému výročí narození operní divy Marie Callas, který se měl uskutečnit 1. listopadu 2023 ve Smetanově síni Obecního domu, se pro tento termín ruší a odkládá na podzim roku 2024.

„Fortune Music and Shows s lítostí oznamuje, že plánovaný koncert a projekt Callas 100, který se měl v České republice konat 1. listopadu 2023 ve Smetanově síni, se pro tento termín ruší a musí být bohužel odložen na příští rok. Tragická válečná situace na Blízkém východě bohužel donutila významného sponzora z Izraele od našeho projektu odstoupit. V rámci solidarity s nimi a se všemi oběťmi tohoto konfliktu odkládáme projekt na podzim 2024. Termín oznámíme v nejbližších dnech,” vysvětluje vzniklou situaci hlavní produkční projektu, Davide Cicchetti.

Vzhledem k nastalé situaci a komplikaci pro produkční tým se pro letošní rok ruší také koncerty v New Yorku a ve Vídni. Produkce nicméně věří, že v dalším roce, a dle situace, bude možné koncerty přece jen uskutečnit. Více informací k novým termínům a případnému obsazení koncertu sdělí pořadatel v průběhu následujících týdnů.