ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4710 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Koncert Billie Eilish se přesouvá do O2 areny

0 jsk 11.6.2019

Z produkčních důvodů a pro enormní zájem se vystoupení zpěvačky Billie Eilish v Praze přesouvá z Fora Karlín do O2 areny. Americká hudebnice si pro svůj první český koncert přichystala audiovizuální show padnoucí na velké pódium O2 areny a fanouškům chce dopřát ten nejlepší zážitek. Vstupenky v ceně od 1090 do 1490 Kč budou v prodeji od čtvrtka 13. června. Původní zakoupené vstupenky do Fóra Karlín zůstávají v platnosti.

Billie Eilish, hlas mladé generace, nejdiskutovanější teenagerka na planetě a hudebnice, které bude podle britského magazínu NME patřit rok 2019, vydala v březnu své dlouho očekávané album „When We All Fall To Sleep, Where Do We Go?“. Nahrávka doputovala na první místo patnácti zemí světa a stala se druhou nejprodávanější deskou tohoto roku hned v prvním týdnu prodeje. Deska obsahuje i skladbu „Burry a Friend“, kterou za týden jen na YouTube vidělo více než 30 milionů fanoušků. Mezi kritiky se stala jednou z nejlépe hodnocených desek a na serveru Metacritic, průměrující hodnocení všech velkých světových médií, obdržela hodnocení 8.1/10.

Billie Eilish je dcera herečky Maggie Bairdové a herce Patricka O’Connella a hudbě se věnuje od jedenácti let, kdy začala zpívat ve sboru. Průlomový singl „Ocean Eyes“, který pro Eilish napsal její bratr, vydala v roce 2016: „Kromě zpívání se věnuji i tanci. Můj učitel tance mě požádal, abychom já nebo můj bratr složili písničku, ke které by se dala udělat choreografie. Aby si ji učitel mohl stáhnout, pověsili jsme ji volně na SoundCloud. Neměli jsme vážně žádné další úmysly, ale lidé si ji přes noc začali stahovat a už to bylo,“ prozradila pro Teen Vogue.