ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10921 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Komedie Tři Tygři ve filmu: Jackpot již v květnu

0 jsk 8.4.2022

Nejdříve si podmanili Moravu, následně se stali se svými skeči fenoménem na YouTube, kde si je oblíbily stovky tisíc fanoušků od Ostravy až po Aš. Nyní vyrážejí do kin. Herci Štěpán Kozub, Albert Čuba, Robin Ferro a Vladimír Polák, známí jako Tři Tygři z ostravského Divadla Mír, natočili podle scénáře Alberta Čuby a Vladimíra Poláka zběsilou akční komedii Tři Tygři ve filmu: Jackpot. Ta vstoupí do kin 26. května.

Předposlední český akční hrdina a strážce svého Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro) a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák) se vydávají na dobrodružnou a strastiplnou cestu za nečekanou výhrou.

Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale i mafiánský boss Král, taktéž toužící po miliónové výhře. Hlavní hrdinové však po cestě najdou víc, než sami čekali.

První filmový počin Třech Tygrů bude žánrově specifická podívaná. Nebude v něm samozřejmě chybět humor, který je pro partu z Divadla Mír charakteristický, ale také akční bojové scény, napětí nebo láska.

Tagy: ,