ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5027 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Komediální královna Bianca Del Rio vystoupí v Praze

0 jsk 9.5.2024

Vítězka šesté řady RuPaul’s Drag Race a komediální královna Bianca Del Rio na podzim vyrazí na svou dosud největší tour a zavítá vůbec poprvé do Prahy. V Divadle Hybernia vystoupí Bianca Del Rio 16. října 2024.

Vstupenky v cenovém rozmezí 990 až 1490 korun budou v prodeji od 14. května, o den dříve se k nim dostanete po registraci do Fource Friends. V prodeji budou také VIP vstupenky obsahující mimo jiné možnost setkání s umělkyní.

Nejnovější stand-up vítězky šesté řady populární talentové soutěže se bude věnovat politice, popkultuře, politické korektnosti, ale nezapomene se ani ohlížet za nejaktuálnějšími událostmi.

Fanouškovstvo může očekávat svou „královnu v taláru“ a její rychlostí světla pronášené vtipy i prořízlou pusu, na které vyrostla nejmladší generace milovníků dragu. Bianca je nepřekonatelná, dokáže pobavit masy, přesto neztrácí kontakt se svým publikem. Její vystoupení jsou vždy plná interakcí. Koneckonců když „Joan Rivers dragu“ dostane do ruky mikrofon, nikdo v sále si nemůže být jistý, že je v bezpečí.

The New York Times tuhle vždy usměvavou performerku přezdívají „královnou všech královen z Drag Race“ a mluví o ní jako o jedné z nejvlivnějších drag queens vůbec. Bianca Del Rio se nebojí šokovat ani otevírat citlivá témata. Kromě kariéry komičky a moderátorky si zahrála i v několika filmech. Jako první drag umělkyně headlinovala – a vyprodala – vystoupení v Carnegie Hall a Wembley Areně.