ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9931 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Klára Vytisková půjde na novince z tepláků do džín

0 jsk 13.2.2020

Klára Vytisková pojmenovala své nové album Love is Gold a podle jejích slov reflektuje její „život jako ženy, která díky mateřství začala vnímat víc sama sebe“. Album, jež vyjde v pátek 6. března, pokřtí 16. dubna v pražském Studiu Hrdinů. Tam ji kromě kapely doprovodí akrobaté Losers Cirque Company, a návštěvníci se tak mohou těšit na netradiční (nejen) hudební zážitek s řadou přesahů.

„Na Love is Gold se od všech domácích a vesnických témat minulé desky Home vracím zpět do města. Ve zkratce z tepláků zpátky do džín. Město bylo už od gymplu místo, kde jsem byla sama se sebou, vesnice je pro mě rodina. Nové album reflektuje můj život jako ženy, která díky mateřství začala vnímat víc sama sebe. V Ice jdu sama se sebou na rande a dochází mi, že není čas na to se nemít rád, protože to všechno utíká tak rychle, v písničce Burn spaluju nejistoty, v duetu Gold s Albertem Černým zpívám o sebelásce, kterou deska zpracovává v různých podobách,“ vysvětluje jedna z nejvýraznějších a nejrespektovanějších ženských osobností tuzemské hudební scény ideový koncept svého nového alba.

„Láska neznamená jenom mít kluka, chodit na rande. Slovo láska pojímá mnohem víc. Je to láska v rodině, láska, kterou máte s přáteli, láska ke zvířatům, láska k vaší práci a v neposlední řadě láska k sobě. Je to to dobré, co v sobě máme a musíme se o to starat jako o poklad. Možná by se deska ale měla jmenovat Love is Salt, protože sůl je nad zlato,“ dodává k názvu alba Love is Gold s úsměvem Vytisková.

(zdroj foto: klaravytiskova.cz)