ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27703 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Klára Vytisková představuje písně ve video seriálu

0 jsk 14.5.2020

Ač je hudební scéna s ohledem na aktuální dění v nelehké situaci, zůstávají muzikanti se svými fanoušky v kontaktu alespoň různými online způsoby. Pozadu nezůstává ani Klára Vytisková, které počátkem března vyšlo druhé sólové album Love Is Gold. Píseň po písni z něho představuje ve speciálním video seriálu Behind the Song na svém Instagramu a YouTube kanále.

„Myslím si, že jsou za písničkami cítit emoce, ale ne každý si text přeloží a kolikrát stejně z textu není jasné, co všechno za vznikem a myšlenkou toho kterého songu stálo. Témata písniček z Love Is Gold jsou témata lidského bytí, jsou pro mě hodně osobní. Říkala jsem si, že to ale rozhodně nejsou věci, o kterých přemýšlím jenom já. Chtěla jsem je sdílet s těmi, kteří mají věci podobně, nebo jen chtějí svoji oblíbenou písničku poznat do hloubky,“ vysvětluje Vytisková koncept svého video seriálu

Fanoušci se tak mohou dozvědět zajímavé detaily vzniku i nějaké ty perličky ze zákulisí například o aktuálním singlu Just Be You, který rotuje v českém rádiovém éteru, pecce Ice, jež album loni předznamenala nebo podmanivém duetu Gold s Albertem Černým z kapely Lake Malawi.

(foto: Anežka Horová)