ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20801 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kiss už asi nevydají žádné album

0 jsk 15.10.2018

Americká rocková kapela Kiss už zřejmě nevydá žádnou novou nahrávku. Na akci Rock ‘N’ Roll Fantasy Camp to uvedl kytarista a zpěvák formace Paul Stanley. Ohlášené rozlučkové turné End of the Road bude tedy završením jejího působení na hudební scéně.

„Nemyslím si, že vydáme něco nového. Když se nějaká skladba váže k vaší minulosti, je to jako momentka z určitého období vašeho života, a to nenahradí cokoli jen tak za noc. Je zajímavé, že skladby jako Modern Day Delilah nebo Hell Or Hallelujah jsou rovněž dobré jako naše starší písně, ale chápu, že lidé mají silnější vztah k starým klasickým skladbám,“ uvedl Paul Stanley.

Zpěvák navíc řekl, že by do studia šel nahrávat novou hudbu pouze v případě, že by měl takovou potřebu. „Vždy je zajímavé, když se lidé ptají, kdy vydáme něco nového, protože to vlastně ani nechtějí. Takže do studia bych šel, jen pokud by to naplnilo mě samotného. Myslím si, že jsme zanechali dostatečný odkaz prostřednictvím toho, co jsme nahráli dosud,“ vyjádřil se hudebník, který s kapelou nedávno ohlásil poslední turné End of the Road.

Termíny, ani další informace o poslední koncertní šňůře skupiny Kiss zatím nejsou známy.

Tagy: ,