ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4723 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kings Of Leon svého zpěváka nevyhodili

0 Redakce 16.8.2011

Přestože se hudebním světem v posledních dnech přehnala zpráva, že americká skupina Kings Of Leon vyhodila svého zpěváka Caleba Followilla kvůli tomu, že příliš pije a ona musela z důvodu jeho častých indispozic přerušit americké turné, skutečnost je jiná.

S informací o vyhazovu přišel jako první americký časopis Star Magazine, jenž uvedl, že Matthew a Jared Followillovi už nedokázali dále snášet Calebovo chování. Podle časopisu Caleb ke všemu ještě chodil pozdě na zkoušky a byl celkově lhostejný vůči svým profesionálním povinnostem.

Bubeník Nathan Followill informaci na svém Twitteru ale popřel. Napsal: „Pozor, pozor! Kings Of Leon vyhodili Caleba a Jared a Matt budou zpívat hlavní vokály. Kam lidé na takové věci chodí? Vtipné.“

Kings Of Leon mají v kapele problémy od začátku letošního srpna, kdy nedokončili koncert v Dallasu. Důvodem byl Calebův odchod z pódia, když publiku řekl, že jde zvracet a přinese si další pivo. Přestože mu slíbil, že se vrátí, nestalo se tak. O den později kapela zrušila koncert v Houstonu a posléze i zbývajících osmadvacet vystoupení turné.

Mluvčí rodinné čtveřice uvedl, že důvodem jsou Calebovy problémy s hlasem. Později se ale objevily informace o tom, že na něho zbylí členové naléhají, aby vyřešil své problémy s pitím a šel na léčení.

JŠp