ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6290 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kid Rock přizval k novince Ricka Rubina

0 Redakce 24.6.2009

Kid Rock se dal dohromady s producentem Rickem Rubinem, který mu vypomůže s dokončením 18ti až 20ti skladeb, které složil pro nové album.
Chce tak navázat na komerční úspěch své poslední desky Rock N Roll Jesus a písně All Summer Long, přiznané vykrádačky Sweet Home Alabama od Lynyrd Skynyrd. Jak ale sám přiznává: „Není snadné navázat na velkou desku.“ Rick Rubin má prý v plánu všechna dema nahrát s novými muzikanty, přestříhat je a dát materiálu zvuk „první ligy“. Kid Rock právě vyráží na turné, kde si chce nový materiál otestovat. „Během živého hraní se dá naučit o nových skladbách spousta věcí, zjistíte, co by se dalo udělat jinak. Proto je budeme hrát přinejmenším během zvukových zkoušek a každý den si s nimi trochu pohrajeme.

Kid Rock se proslavil teprve po deseti letech koncertování a vydávání desek na malých labelech. Průlom znamenalo album Devil Without A Cause z roku 1998, kde naplno rozvinul specifickou kombinaci rapu a rockové hudby. Na svém posledním albu se odklonil od rapování a zaměřil se na klasický jihoamerický rock.

MV