ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15734 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kevin Costner zazpívá na České Miss

0 Redakce 21.9.2011

Na vyhlášení České Miss v březnu příštího roku v programu zazpívá host herec a režisér Kevin Costner. Šestapadesátiletá hvězda filmů Tanec s vlky, Perfektní svět, Robin Hood nebo Osobní strážce se zhostí čestné funkce předsedy poroty. Již v minulosti v porotě České Miss zasedli například herci Alain Delon, Jean-Claude Van Damme nebo známý italský lyžař Alberto Tomba.

Podle ředitelky soutěže Michaely Maláčové hledali letos pořadatelé takovou osobnost, která by se kromě čestné funkce předsedy poroty přímo zapojila i do programu večera.

Není příliš známé, že jeden z nejznámějších světových herců je také úspěšným zpěvákem. Costner založil svou první hudební skupinu v 80. letech se svým dlouholetým přítelem Johnem Coinmanem a baskytaristou Blairem Forwardem pod názvem Roving Boy. Po delší přestávce se trojice opět sešla, aby vznikla formace Modern West. Ke kapele se později přidali další hudebníci, formace v roce 2008 vydala debutové album Untold Truths s nekomplikovanou hudbou s prvky country a rocku.

Loni v březnu se se skupinou Costner představil slovenským fanouškům v Bratislavě, kam zavítal v rámci svého evropského turné.

rwi