ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4688 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kesha podala žalobu na Dr. Lukea. Prý ji zneužíval a týral

0 jsk 16.10.2014

Americká zpěvačka Kesha podala žalobu na svého producenta Dr. Lukea, který ji podle jejích slov téměř deset let sexuálně zneužíval a fyzicky, verbální a emocionální týral. V žalobě uvedla, že ji začal zneužívat krátce poté, kdy jako osmnáctiletá podepsala kontrakt s jeho vydavatelstvím. Informaci přinesl magazín Rolling Stone.

Dr. Luke, který jako producent a skladatel spolupracoval s Backstreet Boys, Pink, Avril Lavigne, Katy Perry, Britney Spears či Marinou and the Diamonds, prý zpěvačku nutil užívat drogy a alkohol, aby se nebránila jeho sexuálním návrhům.

Kesha také prohlásila, že za její poruchy přijímání stravy, kvůli kterým v lednu tohoto roku skončila na léčení, může právě Dr. Luke. Od soudu nyní žádá, aby ukončil jejich spolupráci. K té ji zavazuje smlouva, od které nemůže sama odstoupit.

Dr. Luke, vlastním jménem Lukasz Sebastian Gottwald, zareagoval na tato obvinění žalobou, v níž zpěvačku a její matku Pebe Sebert obvinil z porušení smluvních podmínek a urážek na cti.

„Kesha a její matka začaly zveřejňovat pobuřující a nepravdivá prohlášení o Dr. Lukeovi, včetně oplzlých a falešných obvinění o údajném fyzickém a psychickém týrání Keshy. Touto žalobou se snaží přimět mého klienta, aby ukončil s Keshou exkluzivní pracovní smlouvu,“ uvedla producentova právnička Christine Leper.

Tagy: