ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18304 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kelly Clarkson naštvaly vzpomínky šéfa Sony Music

0 jsk 21.2.2013

Vzpomínky osmdesátiletého kreativního ředitele společnosti Sony Music Clivea Davise naštvaly americkou zpěvačku Kelly Clarkson. V knize nazvané The Soundtrack Of My Life Davis popisuje některé konflikty, které s ní měl na začátku její kariéry.

Píše například, že Clarkson nechtěla mít svůj hit Since U Been Gone na svém druhém albu. Když naléhal, vybuchla prý v hysterický pláč. Hudební šéf v knize také napsal, že se cesty jeho a Clarkson rozešly ve chvíli, kdy jí řekl, že nemá dost talentu na to, aby byla spoluautorkou písniček na svou desku.

Dnes již velice úspěšná zpěvačka vidí tehdejší příběhy jinak. „Chtěla jsem prostě nahrát do originálního demosnímku písničky Since U Been Gone více kytar. Clive nechtěl, ale já a oba autoři té písně jsme si v té skladbě představovali mocnější zvuk. Naštěstí se nám tehdy podařilo ho přesvědčit. Z té písničky jsem nadšená. A ten pláč? Ano, jednou jsem v jeho kanceláři plakala. Plakala jsem poté, co jsem mu pustila písničku o svém životě Because Of You a on mi řekl, že se mu nelíbí, že prý skládám pitomosti, neumím psát texty a měla bych jenom zpívat.“

Připomeňme, že písnička Because Of You se později stala velkým zpěvaččiným hitem.