ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29660 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kdy se Robbie připojí k Take That je jen otázkou času

0 Redakce 5.12.2008

Gary Barlow prohlásil, že věří, že se bývalý člen kdysi velmi populární klučící kapely Take That Robbie Williams připojí ke kapele – je prý jen otázkou času, kdy…

Zpěvák Gary Barlow prohlásil před BBC Newsbeat, že všichni současní čtyři členové Take That jsou opět v kontaktu s Williamsem. „Dokud budeme činní, lidé se nás budou ptát, jestli s nedáme dohromady,” řekl Barlow. „Věřím, že na to dojde, jen nevím kdy… Během léta bylo nás všech pět hodně ve spojení a bylo to, jako bychom byli zpátky v devadesátých letech. Každý týden jsem dostal e-mail od Roba, Marka (Owena), každý druhý týden jeden od Jje (Jasona Orange), kterému jsem jednou týdně volal. A všichni zůstáváme ve spojení… Opět budujeme své přátelství, a to je skutečně jediný bod, u kterého se dá začít.

Sám Robbie Williams se přiznal, že nemá nic proti obnovení skupiny, ale že ho neláká představa dlouhých turné. Muzikant se dále svěřil, že je mu smutno, že se skupina před lety rozpadla bez rozloučení s fanoušky. „Část mě se pořád ještě nerozloučila s fandy. Přál bych si vidět, jestli si ještě vzpomínají na naše tance,“ říkal Robbie v rozhovoru pro britské rádio hit40uk.

Williams odešel od Take That v roce 1995 jako první – a to poté, co se rozhádal právě s Garym Barlowem. „Nejmilejší věc, kterou Garry tehdy pro mě udělal, bylo, že mi nabídl odejít od skupiny ještě dřív, než jsem to sám měl plánu udělat,“ prohlásil Williams ve stejném rozhovoru. Sedm měsíců po rozhodu s ním se ostatní čtyři členové – Gary Barlow, Mark Owen, Howard Donald a Jason Orange – také rozhodli, že nebudou již déle pokračovat ve společné činnosti. Skupina se dala dohromady o deset let později a v roce 2006 vyšlo jejich comebackové album Beatiful World.

V pondělí, 1. prosince, se objevilo nové album Take That The Circus a už během prvního dne od jeho uvedení na britský trh, se prodalo 133 000 jeho kopií. Deska The Circus tím zaznamenala ve Spojeném království rekord letošního roku v prodeji během prvního dne od vydání.