ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27688 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Katarína Knechtová vydává Tajomstvá

0 Redakce 9.9.2011

Tři roky od vydání prvního sólového alba uvede Katarína Knechtová v listopadu na trh se svojí novou deskou nazvanou Tajomstvá. Zatímco na album Zodiak dohlížel britský producent Head, Tajomstvá nahrála s Christianem Eignerem z Rakouska. Autorkou všech písní je Knechtová, texty pro ní napsali Rasťo Kopina a Vlado Krausz, jednu skladbu si poprvé ve své kariéře otextovala sama.

Eigner je už téměř 15 let studiovým i koncertním bubeníkem Depeche Mode, spoluautorem  a spoluproducentem hned několika jejich skladeb, spolupracoval i na sólových albech Davea Gahana.

"Zamilovala jsem se do jeho alba Recovery a už před dvěma lety jsem poslala jeho manažerovi své demo nahrávky," sdělila Knechtová.

První známou skladbou z alba je aktuální singl Zopár slov. Tajomstvá nahrávala Knechtová ve dvou vídeňských studiích, slovenské vokály se natáčely v Prešově. O závěrečný mix se v Anglii postará Paul 'P-Dub' Walton. Všechny songy existují v Katčiném podání už i v anglických verzích, anglická mutace jejího nového alba určená pro zahraniční trhy vyjde pod názvem Love And Regret.

rwi