ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13002 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Katarína Knechtová vydá album Tajomstvá v únoru

0 Redakce 3.1.2012

Nové album Tajomstvá slovenské zpěvačky Katky Knechtové, které nahrála ve spolupráci s rakouským producentem Christianem Eignerem, se na trhu objeví v únoru letošního roku.

Uvedla to společnost Universal Music. Novou nahrávku zpěvačka pokřtí tentýž měsíc v Bratislavě a pravděpodobně i v Praze.

Nový rok začnu přípravami na koncerty v souvislosti s prezentací písní z nové desky. Album vyjde už v únoru, dám si takový opožděný vánoční dárek,“ vysvětluje. „Budu se snažit ho představit nejenom doma, ale i v zahraničí. Je reálná možnost, že vyjde i v angličtině pro zahraniční trh.

Práce bude mít víc než dost, neboť dostala další dvě nabídky na složení a nazpívání titulních skladeb k filmu. „Těším se ale hlavně na koncerty a festivaly, připravujeme novou koncepci vystoupení, nový zvuk. Fanoušci samozřejmě nepřijdou ani o starší skladby, budu hrát a zpívat třeba Spomaľ, Za tebou, Muoj Bože, Naoko spím nebo Slnečnú baladu.“

Novým singlem, který se do rádií dostane během několika dní, bude písnička Zmier svetlo s tmou. V následujících týdnech k ní vznikne videoklip. „Je to krásná píseň a lidi možná překvapí, že z ní neuslyší vliv Depeche Mode, i když ho asi budou čekat. Je to jedna ze skladeb, které jsou velmi  melodické. Christian je na ní  velmi pyšný.

JŠp