ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9494 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kasabian zahrají pro mistry světa

0 Redakce 13.7.2010

Britská kapela Kasabian odehraje speciální koncert pro fotbalové reprezentanty Španělska, kteří se v neděli večer stali v Jihoafrické republice mistry světa, když porazili Nizozemsko 1:0.
Britská kapela se chce takto prezentovat zejména kvůli jednomu hráči v sestavě Španělů, sice Fernandu Torresovi. Ten se přiznal, že je velkým fanouškem kapely a dodal, že její hudba byla celému mužstvu nápomocná i během tréninků.

„Jestli mistrovství světa vyhrajeme, chceme jim věnovat dres podepsaný celým mužstvem, protože jejich hudba pro nás byla inspirací,“ řekl Torres před nedělním finále.

Kapela se chce fotbalistům za vstřícná slova odměnit. Její kytarista a zpěvák Serge Pizzorno řekl: „Zahrajeme nejspíš na oslavách jejich vítězství v Madridu. Je skvělé, že je Torres naším fanouškem. Absolutně skvělé. Náš manažer nám setkání se španělskými fotbalisty nyní zařizuje.“

Zatím poslední album kapely Kasabian, která se představí i na české Open Air Festivalu v Panenském Týnci 13. až 14. srpna, se jmenuje West Ryder Pauper Lunatic Asylum a vyšlo v červnu 2009.

JŠp