ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17303 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Karin Krajčo Babinská získala cenu čtenářů

0 jsk 7.3.2023

Velké ocenění si v pátek převzala česká režisérka a spisovatelka Karin Krajčo Babinská. V anketě Český bestseller získala cenu čtenářů za nejoblíbenější knihu (Tsunami, Cpress) v síti Knihcentrum.cz za rok 2022. Vyhlášení proběhlo v prostorách Klastru umění a designu Fakulty umění Ostravské univerzity na Černé louce.

Každoročně udílené ceny Český bestseller oceňují nakladatele i autory knižních novinek, které se staly v minulém kalendářním roce nejprodávanějšími v rámci internetového obchodu a sítě knihkupectví Knihcentrum.cz. Každá z tematických kategorií obsahuje tři prodejně nejúspěšnější knižní novinky. Nominace zahrnuje také audioknihy prodávané prostřednictvím služeb Audioteka.

„Mám z té ceny obrovskou radost a hluboce si jí vážím. Protože co může být pro spisovatele víc, než že jej ocení ti, pro které své knihy píše. Vnímám to jako impuls, abych ve své práci pokračovala dál,“ přiznala Karin Krajčo Babinská během přebírání ceny, kterou loni získala Karin Lednická za pokračování knihy Šikmý kostel.