ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5186 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Karin Ann vydává katarktickou novou píseň

0 jsk 3.7.2023

Rockové kytary, výrazný kopák, nadčasový syntezátorový motiv a silná melodie, která energicky graduje v závěru. Tak zní nový singl česko-slovenské zpěvačky Karin Ann s názvem Bittersweet Heartbreak.

Mladá umělkyně, která o víkendu zahrála na festivalu Metronome, se za krátkou dobu etablovala i mezinárodně a jako hosta si ji na svá turné vzali Yungblud, LP, Imagine Dragons nebo My Chemical Romance, na aktuálním singlu ukazuje, že jí jde i poprocková balada. Skladbu napsala společně s držitelem Grammy Martinem Terefem, který je zároveň podepsaný pod produkcí.

„Písnička je o konci vztahu, za kterým když se po nějakém čase ohlédnete, uvědomíte si, že jeho ukončení bylo to nejlepší, co vás mohlo potkat. Stále vám sice chybí ten člověk a stále vám chybí dobré časy, které jste s ním zažili, ale v hloubi duše víte, že jste byli jeden pro druhého špatnou volbou… Takže je to trochu hořkosladký moment,“ říká Karin Ann

Nový singl, který je příběhem životní katarze, jež sice nejprve bolí, ale pak dělá život lepším, doprovází hudební video. Jeho základem je umělecká stop-motion animace ručně psaných dopisů, později vložených do obálky adresované Olivii, milence písně.

Tagy: ,