ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13038 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Karin Ann podruhé na billboardu na Times Square

0 jsk 28.6.2024

Česko-slovenská zpěvačka Karin Ann si v těchto dnech připisuje na své konto další významný mezinárodní úspěch. Dnes ji totiž hudební streamingový gigant Spotify už podruhé představil jako tvář jedné ze svých globální kampaní na svém digitálním billboardu na newyorském Times Square.

Zatímco poprvé Spotify představil Karin Ann na Times Square v roce 2021 v rámci kampaně Equal Global, dnes ji odprezentoval jako tvář své aktuální celosvětové kampaně v programu Glow u příležitosti červnového Pride Month. Spotify si vybralo do nové kampaně Glow právě Karin Ann pro její výrazný a dlouhodobý aktivismus v LGBTQIA+ komunitě prostřednictvím hudby. Karin Ann má v souvislosti se Spotify na kontě už dvě důležitá mezinárodní prvenství.

Zatímco v roce 2021 se stala první ze slovenských umělců, jejíž tvář Spotify obsadilo na Times Square, nyní se stala opět první umělkyní ze slovenské i české scény, kterou Spotify podpořilo na Times Square v rámci globálního programu Glow.

Obrovským úspěchem zároveň je, že Spotify prezentuje Karin Ann po boku kanadského umělce Orvillea Pecka, přičemž právě tato dvojice se stala hlavními tvářemi aktuální kampaně, díky čemuž oba získávají speciální podporu od Spotify, např. na sociálních sítích. V minulosti dostaly v rámci programu Glow prostor takové světové hvězdy jako například Tove Lo, Arlo Parks, Troye Sivan, Villano Antillano a mnozí další.

Spotify zároveň představuje Karin Ann na coveru svého Global Glow playlistu s více než milionem celosvětových posluchačů, kde zpěvačka zůstane během celého jednoho týdne.

Tagy: