ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4730 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Karel Janák natáčí komedii 10 pravidel s podtitulem Jak sbalit holku

0 Richard Winter 13.9.2013

Tvůrce úspěšných komedií Snowboarďáci a Rafťáci Karel Janák (na snímku) začal v Praze natáčet film nazvaný 10 pravidel s podtitulem Jak sbalit holku. Hlavní role v něm vytvoří Miroslav Donutil, Matouš Ruml, Jan Dolanský a Jakub Prachař. Natáčet se má do poloviny října. Premiéra filmu se plánuje na březen příštího roku.

Snímek vypráví příběh rozpačitého vědátora Marka, který se beznadějně zamiluje do zdánlivě nedostupné dívky. Jeho odhodlaní přátelé povolají na pomoc Markova otce, úspěšného vydavatele knih na téma: jak získat ženu. Společně pak začnou připravovat velmi svérázný kurz dívčí psychologie. Diváci se podle tvůrců přesvědčí, zda těch 10 pravidel platí přesně podle knížek.

Janák na sebe upozornil především komedií Snowboarďáci, kteří v listopadu 2004 přilákali během prvního víkendu do kin téměř 50.000 diváků. Celkem jich přivítali na 650.000 lidí. Úspěšní byli i Rafťáci a pak i krimikomedie Ro(c)k podvraťáků. Janák pracoval také pro televizi, do kin uvedl v roce 2009 film Ať žijí rytíři! sestříhaný z dobrodružného rodinného seriálu.

Na rok 2015 má v plánu film Lovci mamutů podle stejnojmenné knihy Eduarda Štorcha a romantický snímek Láska za milion. V něm se mají objevit například Linda Rybová, Jiří Langmajer, Jan Dolanský, Milan Šteindler, Kamila Špráchalová, Josef Somr a Miroslava Pleštilová.